SMILING BAR: WYBIELANIE ZĘBÓW

Uśmiech jest bardzo ważny w relacjach z innymi ludźmi. Piękne zadbane i białe zęby to marzenie większości z nas. To oznaka zdrowia i witalności, ważny element wyglądu, który daje nam poczucie pewności siebie.

Wybielanie w Smiling Bar pozwala uzyskać uśmiech jakiego pragniesz
w sposób SZYBKI, całkowicie BEZBOLESNY i BEZPIECZNY!

Smiling Bar to innowacyjny sposób KOSMETYCZNEGO, nie stomatologicznego wybielania zębów. Metoda ta popularna już w całej Europie pochodzi z USA i jest nowym trendem w kosmetyce. Nasz Smiling Bar jako pierwszy wprowadził ją do Polski.

Proponowany przez Smiling Bar sposób na piękny uśmiech jest bezpieczny dla dziąseł
i szkliwa, ponieważ działa jedynie powierzchniowo, nie wnika w strukturę zęba i nie powoduje nadwrażliwości zębów. Stosowane przez Smiling Bar produkty w odróżnieniu do tych używanych w innych rodzajach wybielania nie zawierają peroksydu  (nadtlenku wodoru). Smiling Bar wykorzystuje do zabiegu bezpieczne światło lampy LED a żel wybielający oparty jest na naturalnych składnikach z roślin i minerałów. Dlatego wybielanie w Smiling Bar jest najbezpieczniejszą i najmniej inwazyjną metodą dostępną na rynku. Wszystkie materiały posiadają atesty UE i produkowane są w USA.

Zabieg Smiling Bar trwa tylko 45 minut a efekt widoczny jest już po 30 minutach!

Zęby rozjaśniają się od 2 do 9 odcieni.

http://smilingbar.pl/

Cena zabiegu:  350zł

Czas trwania zabiegu: 1h

logo-kolor